Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hana Gregorová má nového ochránce! Stará se o ni tajemný pan F.

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 30 fotografií
To jsou ale novinky! Hana Gregorová (65) dlouho nemusela máčet kapesníky, když se rozešla s Ondřejem Koptíkem (34). Redakci eXtra.cz zkontaktoval člověk, říkejme mu tajemný pan F., který má velké množství informací nejen o mladém hereččině milenci, ale i o ní samotné. Je totiž jejím novým ochráncem! A paradoxně bývalým Koptíkovým kamarádem...

Dějová linka kolem Hany Gregorové nabírá nový směr. Mezitím, co Ondřej Koptík haní Gregorovou na svém facebookovém profilu, z druhé strany se jí zastává tajemný pan F. „Jsem bývalý kamarád Ondřeje Koptíka a teď vám řeknu, co on je zač. Nejenže bere drogy, ale nechal utonout psa. Či třeba udělal to, že na kruhovém objezdu ve Vestci nechal zastavené auto s klíčkami uvnitř a odešel. S Hanou Gregorovou jsme si teď blízcí,“ svěřil nám pan F.

Koptík redakci eXtra.cz potvrdil, že pana F. moc dobře zná. „Vím, o koho jde a je to pěknej z**d,“ byla slova Koptíka, který ale vyvrátil slova bývalého kamaráda o tom, že nechal zemřít zvíře. „O žádném psovi nevím, to jsou nějaké jeho výmysly,“ dodal Koptík.

Redakce zjistila, že pan F. je ve věku Koptíka a má rodinu. Haně prý pomáhá, aby jí dal Koptík klid. Otázkou je, jestli mezi Gregorovou a tajemným panem F. nevzniká něco víc… Před dvěma lety, když začala randit s Koptíkem, ukázala, že jí mladí samečci dost zajímají.

Související články

Další články