Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hana Gregorová dala košem Ondřeji Koptíkovi! Ten raději utekl do zahraničí...

Hana Gregorová dala košem Ondřeji Koptíkovi! Ten raději utekl do zahraničí...
Zdroj:
+ Dalších 18 fotografií
rozchod?
Hana Gregorová (66) a Ondřej Koptík (34) už téměř rok tvoří pár. A i když to vypadalo, že se budou konat druhé zásnuby, nestane se tak. Koptík od své vyvolené totiž nedávno uslyšel velmi smutnou odpověď, když mu Gregorová dala jasně najevo, že o zásnubách už nechce slyšet.

Už v minulosti Koptík požádal Gregorovou o ruku a dočkal se vytouženého "Ano". Jenže následoval hodně divoký rozchod. Nakonec se oba milenci po pár měsících usmířili a stáhli se z dohledu médií.

Teď redakce eXtra.cz získala informaci, že se Koptík pokusil o druhé zásnuby. "Hanka mu dala jasně najevo, že cokoliv spojené s manželstvím nechce absolvovat. Což Ondřeje hluboce zasáhlo," řekl eXtra.cz dobře informovaný zdroj.

Koptík se rozhodl, že vezme své dvě děti z předchozího manželství a vycestuje na dovolenou, zřejmě aby si vyčistil hlavu od zamítavého postoje Gregorové. "Je s dětmi v Kaprunu, ale jinak jim to celkem klape. Jen se musí smířit s tím, že si ho Hanka prostě nikdy nevezme," pokračoval náš zdroj. Koptík se dokonce pochlubil snímkem na svém profilu na sociální síti, na němž jsou jeho děti. "Nebudu nic komentovat, jsem na dovolené," napsal nám Koptík k dotazu, zda věří, že by si ho Gregorová do budoucna vzala.

I když je evidentní, že pompézní veselka se konat nebude, Koptík v posledních měsících seká latinu a ve vztahu se starší herečkou je moc spokojený.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy