Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Hana Gregorová (63) o svých zásnubách se zajíčkem (31): Radek by z nich měl radost! A to není všechno

Radoslav Brzobohatý by své ženě požehnal. Prý.
Všichni si mysleli, že Hana Gregorová (63) se bude pár týdnů chlubit mladším milencem po svém boku a pak zazvoní konec a jeden z nich vztah ukončí. Jenomže se zajíčkem Ondřejem Koptíkem (31) to začalo nabírat na obrátkách. Představila ho svým dětem a oba už šli na svatbu Gregorových jako oficiální pár.

A co víc! Během výletu do Alp, kde se zrovna úplnou NÁHODOU ocitli novináři z Blesku, Ondřej poklekl a Hanku s papírkem v ruce požádal o ruku. Co na něm bylo napsáno, si můžete přečíst ZDE. Ona řekla své ANO a vztah je zpečetěn.

Hana ale důrazně popírá, že by teď zapomněla na svého bývalého manžela Radoslava Brzobohatého. „On tu byl dnes s námi a díval se na nás. Myslím, že měl radost, že jsem šťastná, cítila jsem to! Po celém bytě jsou jeho fotky a stále o Radkovi vyprávím. Jsem ráda, že to Ondrovi nevadí, dokonce má rád historky z našeho manželství. Naštěstí jsou jak Radek, tak Ondřej absolutně nesrovnatelní, Radka budu vždy milovat, Ondřej je zase úplně jiný,“ popsala budoucí nevěsta své pocity Blesku.

„Jsme s mojí bývalou ženou majetkově vyrovnáni, dohodli jsme se i ohledně dětí. Teď čekáme na to, až rozvod nabude právní moci a svatbě s Haničkou nebude stát nic v cestě,“ těší se Ondřej Koptík, který má v občance pořád vyplněnou kolonku "ženatý“.

Související články

Další články