Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Hana (15) a Simona (16) utekly z pražské léčebny: Policisté je našli v pořádku

Hana (15) a Simona (16) utekly z pražské léčebny: Policisté je našli v pořádku
Zdroj: Profimedia
pátrání
Z psychiatrické léčebny v pražských Bohnicích dnes utekly dvě dívky ve věku 15 a 16 let. Podle policie chtěly spáchat sebevraždu. Protože byly dívky v přímém ohrožení života, prosili policisté o pomoc při pátrání i veřejnost. Na policejním webu to oznámila mluvčí pražské policie Eva Kropáčová. Dívky ale byly nalezeny v pořádku v jednom z pražských obchodních domů.

Aktualizace: Z psychiatrické léčebny v pražských Bohnicích dnes utekly dvě dívky ve věku 15 a 16 let. Podle policie chtěly spáchat sebevraždu. Policisté kvůli tomu prosili o pomoc při pátrání i veřejnost. Nakonec byly pohřešované dívky odpoledne nalezeny v pořádku v jednom z obchodních domů v Praze. Na policejním webu to oznámila mluvčí pražské policie Eva Kropáčová.

Utekly z léčebny, jsou v pořádku

Dívky utekly ze zahrady zařízení, kde se léčí, krátce po 11:00. "Před útěkem se svým spolupacientkám svěřily, že chtějí utéct a spáchat sebevraždu," doplnila mluvčí. "V případě, že někde dívky zahlédnete nebo víte, kde by se mohly nacházet, vše prosím neprodleně oznamte na linku 158," doplnila.

Pohřešovaná patnáctiletá Hana Šeretková je asi 160 až 170 centimetrů vysoká. Má podle policie velmi drobnou a hubenou postavu, hnědočerné rovné vlasy spletené do copů a zelené oči. Nosí dioptrické brýle. Na sobě měla při útěku reflexní bundu růžové barvy a kulich.

Druhá hledaná dívka, šestnáctiletá Simona Svobodová, je také zhruba 160 až 170 centimetrů vysoká. Je hubená, má rovné světlehnědé vlasy po ramena a šedozelené oči. Na sobě měla vzorovanou barevnou bundu.

Související články

Další články