Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Hanbářko! Dana Morávková z Ordinace dostala podivný dopis: Manžel herečky sršel vtipem

Hanbářko! Dana Morávková z Ordinace dostala podivný dopis: Manžel herečky sršel vtipem
Zdroj:
+ Další 4 fotografie
výtka od fanynky
Česká herečka Dana Morávková (49) dostala velmi úsměvný dopis od své fanynky z Brna. Důchodkyně Božena v listu píše, že má představitelku Zdeny Suché z Ordinace v růžové zahradě moc ráda, ale nelíbí se jí její odhalování dekoltu. Manžel Petr Malásek (56) na dopis zareagoval naprosto geniálním způsobem. Co k tomu redakci eXtra.cz řekla Dana Morávková?

"Vážená paní Morávková, vždy jsem vás měla moc ráda. Ráda jsem se dívala na vaše pohádky. Ale od té doby, co moderujete s panem Zdeňkem Mahdalem pořad PRIMAJízda, všimla jsem si, že jste začala nosit moc velké výstřihy a vyzývavé halenky. Že vám není hamba, hambářko! Jste vdaná žena a pan Mahdal je ženatý muž. Chudák paní jeho paní! STYĎTE SE!!! Prosím o vaše vyjádření a uvedení do pořádku! Za všechny ženy z Brna," píše se ve vytýkacím dopisu od důchodkyně Boženky Š.

Manžel vzápětí odpověděl a sršel vtipem. "Vážení paní Š., máte naprostou pravdu. Ve všem s vámi souhlasím! Problém je, že moje žena Dana Morávková má od přírody nadělena tak velká prsa, že má velký výstřih, i když si vezme rolák. S přátelským pozdravem manžel," vzkázal důchodkyni z Brna Petr Malásek

Manžel má pravdu, míní Morávková

Dana Morávková si rozhodně nebrala nic k srdci a nad dopisem se pousmála a redakci zajímalo, jak reagovala ona sama. "Tento dopis od pisatelky jsem našla při úklidu. Manžel má pravdu, mám prsa i v roláku," zasmála se půvabná herečka, na Instagramu přiblížila, že psaní dostala už při první vlně koronaviru

I takové úsměvné zprávy mohou celebritám docházet. Důležité je si z toho nic nebrat k srdci a naopak se nad tím pousmát.

Související články

Další články