Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Hamáček vlezl do ringu s profíkem. Zachrání ČSSD před knockoutem?

Čas voleb se blíží a volební kampaň klasicky přitvrzuje. Politici přidávají na strašení neexistujícími nepřáteli, snaží se podávat lepší a lepší herecké výkony a někteří z nich se navzdory jejich (ne)kvalitám pouštějí i do hereckých výkonů. A čím více jim jde o holou existenci, tím jsou podobné spoty bizarnější. 

Jan Hamáček zažil v covidové pandemii vlnu sympatií a strana se na jeho červeném svetru snažila nahnat popularitu ještě několikrát, ale vřelého přijetí od voličů se zrovna nedočkali. Důkazem o tom jsou preference, které ČSSD vytrvale klesaly až na současnou hranici volitelnosti, tedy pět procent. To evidentně dohnalo Jana Hamáčka, aby "provokoval" boxery. Alespoň o tom se nás snaží přesvědčit ve svém postu na Facebooku muž, který se Hamáčkovu červenému svetru postavil, Václav "Baba Jaga" Mikulášek. Ten rozhodně nepatří v MMA mezi svatoušky.

"Lidi asi vědí, jaký názor mám na politiku, je mi to úplně jedno. Jednou sedíme v gymu a kluci, že si uděláme z někoho pr*el. No tak jsem napsal panu Janu Hamáčkovi - přijď na trénink, a on přišel. Jakože klobouk dolů. Zachoval se jako chlap, tak za mě palec hore," napsal Mikulášek, známý svou kontroverzní minulostí a benevolentním přístupem k lehkým drogám, na svůj Facebook. Tak snad si to marketéři z ČSSD dobře propočítali...

Zdroj náhledového videa a obrázku: Václav Mikulášek / ČSSD

Související články

Další články