Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hamáček se v červeném svetru líbí: Lidé si evidentně chtějí podobný koupit

Jan Hamáček
Zdroj: reprofoto TN
+ Dalších 12 fotografií
Móda
Ministr vnitra Jan Hamáček si na tiskové konference nebere sako a kravatu, ale pohodlný svetr. V červeném pulovru se evidentně lidem líbí natolik, že si jej sami chtějí koupit. Svetr nejspíš nosí štěstí, protože během jediného dne, kdy v něm na tiskovce promluvil, přesvědčil mnoho občanů Česka, aby používali roušky a byli ohleduplní ke svému okolí.

Jan Hamáček ukázal, že to umí s lidmi. Na tiskové konference nosí místo saka a kravaty pohodlný svetr a džíny. V zářivě červeném pulovru mu to podle lidí sluší a řada z nich začala intenzivně vyhledávat podobný. V době řádění koronaviru se dají najít i pozitiva.

Hamáček jako módní trend

Na stránce Glami.cz, kde se dá vyhledat velké množství oděvů, bot i doplňků, se stačí díky vyhledávání dostat do sekce "Hamáček" a lidé mohou vidět řadu různých červených svetrů. Mohou být přes hlavu, rozepínací u krku, s límcem, prostě jakýkoliv.

Hrdina v červeném svetru?

Ministrovi vnitra se totiž povedlo během jediné konference naučit tisíce občanů Česka, aby nosili roušky, byli ohleduplní a zodpovědní. Dal navíc najevo, že kdo nebude poslouchat výzvy vlády, zemřou kvůli němu lidé a dotyčný si to bude do konce života vyčítat. Za svá slova sklízí od občanů obdiv.

Vše o situaci v Česku kolem koronaviru se můžete dočíst zde.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy