Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hamáček se rozvedl po 13 letech manželství až napodruhé: První pokus oddálil koronavirus

Hamáček se rozvedl po 13 letech manželství až napodruhé: První pokus oddálil koronavirus
Zdroj:
+ Další 4 fotografie
rozvod
Ministr vnitra Jan Hamáček (41) se nechal rozvést s manželkou Kamilou. Vyšlo to až napodruhé, protože první pokus zmařila pandemie koronaviru, kvůli ní museli jednání odsunout. Po třinácti letech manželství je předseda ČSSD zase k mání. Prozradil také, proč proběhl rozvod v tak klidném duchu...

Hrdina v rudém svetru, jak Jana Hamáčka přezdívali lidé v době krize, je po třinácti letech svobodný. Nechal se rozvést se svou manželkou Kamilou, protože jim to údajně moc neklapalo. "Už nám to nefungovalo," uvedl stručně pro Blesk s tím, že byli u soudu a je rozvedený. "Ano, je to tak," potvrdil svůj rozvod Hamáček redakci eXtra.

S žádostí přišel Hamáček

Ministr vnitra si své soukromí střeží už jen kvůli teď už bývalé ženě a jejich dvěma synům. I tak přiznal, že se na rozvodu s Kamilou domluvili, ale přišel s ním právě on. "Požádal jsem o rozvod, moje manželka se k té žádosti připojila, takže se jednalo o dohodnutý rozvod," dodal.

Rozvod se povedl až napodruhé, v prvním pokusu bránil koronavirus, který brzdil celé fungování státu. Hamáček se s Kamilou podle jeho slov na všem dopředu domluvil, proto rozvod proběhl naprosto klidně. Avšak ještě před dvěma lety to vypadalo, že se nerozvedou nikdy a uvedl, že v manželství žádné problémy nejsou.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy