Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Hamáček se pustil do nakaženého Klause staršího. Radši mlč, vzkázal mu Klaus mladší

Hamáček se pustil do nakaženého Klause staršího. Radši mlč, vzkázal mu Klaus mladší
Zdroj: Profimedia / Koláž eXtra.cz
Předchozí Další
TWITTER
Ministr vnitra Jan Hamáček se na Twitteru pustil do bývalého prezidenta Václav Klause, který dlouhodobě kritizoval pandemická opatření, opakovaně je porušoval a nakonec se covidem-19 sám nakazil. Hamáčkův komentář nezůstal dlouho bez odezvy, na obranu otce ale přispěchal syn Václav Klaus mladší.

Jan Hamáček chvíli po zveřejnění informace, že se někdejší prezident Václav Klaus nakazil koronavirem, zveřejnil na svém Twitteru kousavou reakci. Uvádí, že 18. listopadu řekl, že nikomu nic zlého nepřeje, ale obává se, že v případě nějakých komplikací exprezidentovi lékařskou péči Institut Václava Klause neposkytne. "Přeji mu brzké uzdravení, ale náklady na péči bych mu s chutí naúčtoval..."

Ostré reakce na sebe nenechaly dlouho čekat, tou nejvýraznější pak byla rozhodně ta od syna exprezidenta, Václava Klause mladšího. "Vám pak naúčtují stovky miliard korun za likvidaci země a tisíců lidí. A za Vaše výběrko na čínské školní testy a tisíc podobných věcí. Radši bych mlčel být Vámi. Když jste měl covid Vy, přál jsem Vám brzké uzdravení (a nic víc)," píše zostra.

K Václavu Klausovi, který se nakazil koronavirem, se vyjádřily i další osobnosti českého internetu. Například novinář a satirik Jindřich Šídlo na své sociální sítě pověsil uštěpačný komentář: "Ani na vteřinku nevěřím, že covid může napadnout osmdesátiletého muže bez respirátoru. To je módní levičácká teorie... (Jinak samozřejmě přeji Václavu Klausovi brzké uzdravení.)"

Miroslav Kalousek, který nedávno ukončil svou kariéru poslance, napsal, že přeje bývalému prezidentu Václavu Klausovi lehký průběh nemoci a brzké uzdravení. "Noste respirátory a omezte rizikové sociální kontakty. Je úplně jedno, že nevěříte na covid. Stačí, když covid věří na vás," komentoval s nadsázkou sobě vlastní. "Přeji mu lehký průběh a brzké uzdravení. Přeji mu lehký průběh a brzké uzdravení. Přeji mu lehký průběh a brzké uzdravení. Sakra, mně to nějak nejde," vyjádřil se ke Klausovi i vědec Jaroslav Flegr.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy