Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Halucinace na Billboard Music Awards: Oplzlá Madonna a Jonas Brothers ze sekáče

+ Dalších 15 fotografií
Módní peklo
Prestižní hudební ceny Billboard Music Awards jsou rozdány, velkolepá noc v Las Vegas však nebyla jenom o muzice. Na červeném koberci se hvězdy tradičně předháněly v tom, kdo přijde v lepším a dražším modelu. Ne každému se to ale povedlo, přinášíme výběr toho nejpříšernějšího módního pekla!

Sošky jsou u vítězů, galavečer v Las Vegas si všichni užili, přesto mohou letošní Billboard Music Awards vyvolat noční můry. Podepsaly se na tom ty celebrity, které se neumějí oblékat!

S přehledem jim kraluje Madonna (60), jež kromě nezáviděníhodných kousků v šatníků trpí i syndromem neschopnosti stárnout. Ve svých šedesáti už by si mohla užívat někde na ostrově a vzpomínat na časy největší slávy, místo toho se však ztrapňuje na jevišti v lascivním oblečku. A nezapomene si tam vzít chlapa, kterému by mohla dělat mámu.

Těsně v závěsu za popovou babičkou jsou Jonas Brothers. Bráchové Kevin (31), Joe (29) a Nick (26) se pokoušejí o návrat na výsluní. Vždycky se uměli oblékat, na červených koberec ale tentokrát dorazili v oblecích, které působí, jako by si je šili sami. Kevin si navíc po sako nevzal košili a vypadal jako úchyl, co chodí slídit k dětským hřištím.

Poněkolikáté v řadě se „vyznamenala“ i Taylor Swift (29), totálně mimo byla i Cardi B (26). Ta přišla polonahá a před fotografy se olizovala se svým manželem.

Na další hříšníky mrkněte v galerii!

Mohlo by vás zajímat

Další články