Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Halucinace karlovarské kolonády. Jordan Haj v sukni a s titěrnou kabelkou. Kde nechal Smetanu?

Jordan Haj vyrazil na akci v sukni.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Jiří Masojídek
+ Dalších 6 fotografií
Táta v sukni

Emma Smetana se jednou sice bude muset o svůj šatník dělit se svými dcerami, už dneska ho ale zdá se sdílí se svým partnerem Jordanem Hajem. Právě na toho fotoreportéři eXtra.cz narazili v nočních hodinách u hotelu Pupp a stačilo málo a v šeru jsme si ho spletli s některou z přítomných krásek. Jordy si totiž na koncert do vyhlášeného festivalového klubu oblékl sukni, kterou ozdobil fešnou kabelkou. 

Letos v říjnu tomu bude přesně 22 let, co Jiří Korn vyrazil podle iDnes.cz na autogramiádu v sukni. A tehdy jedenáctiletému Jordanu Hajovi to muselo hodně utkvět v paměti. V podobném outfitu totiž partner Emmy Smetany v sobotu vyrazil do jednoho z karlovarských klubů na koncert umělce NobodyListena.

Haj v sukni s kabelkou

Zatímco ale Korn i v dlouhé sukni působil mužně, o Hajovi se to říct nedá. A to i kvůli kabelce, která mu visela na rameni. A jelikož Emma Smetana nebyla na dohled a během několika desítek minut, během kterých fotoreportéři eXtra.cz měli Haje přímo před svými zraky, protože se náhodně sešli na jednom místě, ji nikde nezahlédli, těžko by mohl tvrdit, že jí jenom hlídá kabelku.

Jordan prostě rád šokuje a boří mýty, jenom tento byl zbořený v době, kdy malý Jordan vůbec netušil, že by i on by jednou rád jednu sukni nosil. Ledaže by vše bylo jinak, on si v Praze zapomněl kufr se svým oblečením a s Emmou si museli vystačit jenom s jejím šatníkem. Bohužel to ale bylo vše v rámci proma na jistý obchod s oblečením a Jordanovi někdo zapomněl říct, že si nemusí brát kabelku.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy