Česká vicemiss roku 2007 Veronika Chmelířová Procházková (30) ještě nedávno řešila, zda se rozvede s hokejistou Milanem Procházkou. Krize se táhla skoro rok, ale dnes už je vše v pořádku a Veronika obrátila list a šla dál.

Svoji náladu si naposledy zvedla při focení, kde se předvedla doslova jako femme fatale.

“Konečně se nám oteplilo, tak už bez trička na pána…,” komentovala své sexy snímky Veronika.

Na jedné z fotek má tahle blondýna světle fialkový kožich. A my se ptáme proč? Zimní sezona je ta tam a letní teploty nelze nevnímat. Je to snad nějaký speciální trend našich tuzemských celebrit? Jak si totiž jinak vysvětlit, že takovéto snímky v kožešinách v letním období nejsou výjimkou.

Jednou z nejznámějších nositelek kožichů v létě je herečka Jitka Čvančarová (39), která si ve velké večerní s kožešinovým boa vyrazila na zahájení filmového festivalu v Karlových Varech. Nutno dodat, že tehdy se letní teplota vyšplhala až na závratných 35 stupňů Celsia! Lilo z ní jak z konve, div vedrem neomdlela. Nicméně i přes to neskutečné vedro a potní koláče všem dokola opakovala, jak se cítí úžasně… Tak určitě.

A kdo další nosil v létě kožich? No přeci Leoš Mareš (41), ale to bylo v dobách, kdy jako skoro neznámý kluk začínal a chtěl se co nejvíce odlišit od ostatních.

“Jeden čas jsem měl úplně rozhozenou termoregulaci těla, bylo to šílený… než jsem se zas dostal do normálu…,” komentoval později Leoš svůj kožichový experiment.