Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Halloween obrazem: Žhavá sestřička Schicková i Kerndlová jako roztleskávačka

Žhavá sestřička Kristýna Schicková i Tereza Kerndlová jako roztleskávačka
Zdroj: se souhlasem T. Kerndlové, se souhlasem K. Schickové, koláž eXtra
+ Dalších 9 fotografií
galerie

Nejen zahraniční, ale už i české známé osobnosti berou svátek Halloween každým rokem vážněji a v Česku, ale také na Slovensku, se z něj stává pomalu tradice. Tyhle známé tváře si svůj kostým zřejmě plánovaly dlouho dopředu a z fleku by se jejich masky mohly srovnávat i s těmi světovými. Podívejte se v galerii.

Na halloweenských kostýmech si dávají záležet především dámy, které často vymýšlí kostým i pro jejich drahou polovičku tak, aby dokonale ladil. Což se letos povedlo modelce a moderátorce Kristýně Schickové, která byla za sexy zdravotní sestřičku, pohledný manžel Lukáš byl za Jokera.

Podnikatelka Zuzana Plačková se s manželem Reném tematicky příliš nesladili, přesto vypadali výborně. Zuzana se převlékla za sexy zombie Sněhurku a její manžel za pilota.

Dámy, které jsou považované za české Barbie, a to Gabiel Jiráčková a Dominika Myslivcová, oblékly také velmi povedené kostýmy. Gabriel se převtělila v Jessicu Rabbit a Dominika za ženskou verzi Batmana.

Ani zpěvačky Sharlota a Tereza Kerndlová nenechaly nic náhodě. Sharlota se proměnila ve strašidelnou mořskou pannu. Zato Tereza uspořádala celou halloweenskou party, kam pozvala své nejbližší přátele. Půvabná zpěvačka se převtělila v sexy roztleskávačku, manžel René se oblékl do kostýmu zdravotníka.

V galerii se podívejte i na další české a slovenské známé tváře, kterým se halloweenský kostým letos skutečně povedl.


Související články

Další články