Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Halle Berry zastavila čas: 10 snímků herečky, jež si za svůj nejhorší výkon vydělala pěkný balík

Za roli Catwoman dostala kolem 300 milionů korun.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
výročí

Oscarová herečka Halle Berry slaví již pětapadesáté narozeniny, avšak na svůj věk vůbec nevypadá a zdá se, že objevila kouzlo zastavení času. Čokoládová kráska, známá nejen jako Bond girl, ale také pro roli Catwoman, se netají tím, že právě role smyslné "kočky" byla jedna z rolí, za kterou dostala pořádný balík.

Uhrančivá herečka Halle Berry vypadá na svůj věk naprosto fantasticky, což je zřejmě jedním z důvodů, proč herečce filmových rolí stále neubývá. Fanouškům utkvěla v paměti díky filmovým trhákům, jako jsou snímky X-man, kde ztvárnila roli Storm, také v bondovce Dnes neumírej.

Za nejlepší ženský výkon v hlavní roli ve filmu Ples příšer získala Oscara, vlastní též Cenu Emmy, dva Zlaté glóbusy, ale i Zlatou malinu za nejhorší ženský výkon roku ve filmu Catwoman, kterou převzala osobně - to však nemění nic na faktu, že jí role vynesla pořádný balík, který patřil k jejím nejvyšším peněžním výdělkům vůbec.

Role jí vynesla 14 milionů dolarů

Cestou do banky se musela Halle skutečně usmívat, a to jí bylo ještě v roce 2004 řečeno, že by roli brát neměla. "Byla to pro mě jedna z největších výplat, které jsem za celý život dostala a není na tom nic špatného," uvedla pro Entertainment Weekly. "Nechci mít pocit, jakože budu dělat věci a hrát role, které jsou hodné filmového ocenění - jaký výkon je vůbec hodný ocenění?" řekla.

Dle deníku The Los Angeles Times nabídla společnost Warner Bros. herečce za roli Catwoman 14 milionů dolarů, což je v přepoču 301 milionů korun.

V galerii si připomeňte ty nejlepší momenty Halle Berry, která slaví výročí.Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy