Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Halka Třešňáková a bankéř z reklamy: Slova o divokém životě a dítěti v 46 letech

Halka Třešňáková má už jednoho syna z předchozího vztahu.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 5 fotografií
Zajímavosti

Halka Jeřábek Třešňáková (50) a manžel Tomáš Jeřábek (48) prozradili podrobnosti o jejich vztahu. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka se rozpovídali o prvním seznámení, bouřlivé minulosti či netradiční svatbě. Dvojice spolu začíná čtvrtý rok manželství, které jim zpříjemňuje jejich syn Teo. O výchově mají manželé také jasno. 

Spousta fanoušků má Tomáše Jeřábka zafixovaného jako mohutného bankéře z reklamy. Možná ale někdo nevěděl, že tento sympatický herec začíná čtvrtý rok manželství s Halkou Třešňákovou, se kterou vychovává syna Tea. Oba začínali v divadle, které je nakonec dalo dohromady, jak sami přiznali v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Jak se Halka Třešňáková a Tomáš Jeřábek seznámili

"Halka dělala taneční divadlo. My s Vosto5 jsme dělali takový legrační divadlo. Ondřeje Cihláře napadlo, že bychom ji oslovili do jednoho představení. Halka to přijala, začali jsme zkoušet představení Zahrádkáři a tam přeskočila jiskra, pak druhá, třetí," začal vyprávět romantické setkání Tomáš Jeřábek. "Já jsem původně měla hrát cuketu na hnoji. Tak jsem si říkala, že to nebude moc práce, že budu jenom někde ležet a růst," navázala Halka. "Chtěli jsme čím dál víc a víc individuální zkoušky. Brali jsme si klíčky od zkušebny a tu scénu, co jsme tam měli spolu, jsme zkoušeli dlooouho vždycky," dodala k prvnímu seznámení Halka.

Poté přišlo slovo na jejich minulost, když ještě netvořili pár. Oba přiznali, že byli velcí rebelové. "Nikdy jsem nebyl pankáč, který by nosil koženou bundu a číro. Já jsem byl pankáč myšlením. Dneska by se tomu řeklo, že jsem línej. Dělal jsem si, co jsem chtěl. A dost často jsem kašlal na společenskej řád, konvence, měl jsem z toho problémy," prozradil o sobě Tomáš Jeřábek. "Já jsem byla jednu dobu punkerka, v Heidelbergu. Byla jsem pro anarchii a určitý chaos, pro alternativu," svěřila se Halka.

Nejdříve svatba naoko, poté přišla opravdová

Co se týká svatby, tak tu si poprvé dvojice střihla nanečisto v USA. "Film Mars, který jsme točili v Utahu v Americe, v rámci toho filmu byla i svatba našich postav a za půl roku jsme si dali opravdovou svatbu," řekl Tomáš, který má s Halkou syna Tea. Ve výchově je prý dost měkký a synovi dopřává všechno, co mu na očích vidí. 

Zatímco Tomáš Jeřábek se stal tatínkem poprvé, Halka má už z předchozího vztahu syna Alana. Prvního syna porodila, když jí bylo pouhých 17 let. To, že se jim podařilo počít potomka, je skoro zázrak vzhledem k jejich staršímu věku. "Dá se říct, že se nám to povedlo za pět minut dvanáct," prozradil Tomáš pro časopis Sedmička. V tu dobu Halce totiž bylo čtyřicet šest let a patřila tak k rizikovým rodičkám, jak uvádí redakce eXtra.cz

Celý rozhovor můžete sledovat v úterý 7. 2. ve 21:35 na Primě.

Související články

Další články