Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Halina Pawlowská se za svou postavu nestydí a klidně předvede svoje macaté tělo v saku o velikost menším

Halina Pawlowská je pyšná na svou postavu.

Spisovatelka, scénáristka a publicistka Halina Pawlowská (58) je jednou z mála žen, které se smířily se svou silnější postavou. Naopak z ní udělala svou přednost. Místo toho, aby se zahalovala do neforemných hábitů, klidně si oblékne modely, které její křivky ještě víc zdůrazní.

Na jednu akci si Halina s klidem oblékla zelené sáčko, které sice mohlo být o velikost větší, ale i tak výrazná barva oblíbené spisovatelce slušela. Pawlowská se dokonce na párty přiznala, že je vyznavatelkou mléčných výrobků, které při vaření používá ve velké míře, a hned se pochlubila oblíbeným letním dezertem, malinovou zmrzlinou.

Základem je šlehačka, samozřejmě maliny a hodně cukru. „Je to sice kalorická bomba, ale jde o dezert a ne pochutinu na hubnutí, takže se na ní nesmí šetřit. Jídlo je potěšení a radost a nemá se šidit,“ dodala Pawlowská. Halinu uvidíte již brzy na obrazovkách televize Nova v seriálu Doktoři z Počátků.

Mohlo by vás zajímat

Další články