Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Halina Pawlowská bojuje s těžším průběhem koronaviru: Napadají mne temné věci, říká

Halina Pawlowská
Zdroj: Profimedia
Koronavirus

Publicistka Halina Pawlowská (66) chytila před časem koronavirus, s nímž stále bojuje. Zpočátku nemoc považovala jen za podzimní virózu, ale nakonec se dozvěděla, že má těžší průběh covidu-19 a byla tak upoutána na lůžko. Během té doby jí také začaly napadat temné myšlenky, jak sama uvedla na svých sociálních sítích.

Oblíbená spisovatelka a publicistka Halina Pawlowská momentálně více než cokoliv jiného řeší své zdraví. Ze zpočátku obyčejného nachlazení se po PCR testu vyklubal koronavirus, ačkoliv byla očkovaná. Měla „dunivý kašel” a bylo jí slabo. „Třeba cesta na záchod je jako túra. Někdo vystupuje na Mont Blanc, tak já jdu na toaletu a připadám si stejně,“ prozradila před několika dny Pawlowská.

Pawlowská mnoho let trpí obezitou

Halina sice nepatří k nejohroženější skupině, co se týče věku, ale mnoho let trpí obezitou, která může nemoc velmi zkomplikovat. Podle příspěvků na sociálních sítích se navíc zdá, že se jí nemoc drží jako klíště. Pawlowská si však stále udržuje smysl pro humor.

„Nechci psát nějaká jako moudra, ale není mi dobře, napadají mne temné věci,“ přiznala na Instagramu v jednom ze Stories. Zároveň také všem svým fanouškům řekla, aby si na sebe dávali pozor.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy