Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Haleluja! Justin Bieber ohlásil, že se chystá do důchodu a končí se zpěvem!

Haleluja! Justin Bieber ohlásil, že se chystá do důchodu a končí se zpěvem!
Zdroj: archiv

Ještě jedno album a konec! Tak přesně tohle řekl Justin Bieber (19) v talk show losangeleské rozhlasové stanice Power 106, když se ho tamní speaker ptal, co má Justin v plánu.

Ten si během rozhovoru povzdychnul, že hudba už není to, co bývala (s tím souhlasíme, ty sám jsi důvod), a že už nechce honit slávu, sláva ho vůbec nezajímá a nepřitahuje ho, navíc chce podle svých slov růst jako umělec a jeho hudba by se měla vyvíjet.

Počkat, neodporuje si to náhodou?

Ano, přesně. Justin totiž potřebuje zpropagovat nový film, který jde do kin, jmenuje se Believe, stejně jako jeho poslední turné a je to film - o něm. Obáváme se, že ani Ježíš nemá o sobě tolik filmů jako Justin. A protože na něm potřebuje něco vydělat, tak chodí po rádiích a vykládá řeči, že končí s muzikou, aby si to za pět minut nevědomky vyvrátil, což je jediná strategie - nahnat smutňoučké Beliebers do kina a ke koupi dalšího alba, protože ty holky budou věřit tomu, že opravdu skončí, tím pádem mu zvednou prodeje a tím pádem on vydělá víc peněz, pak ohlásí, že se vrací na scénu kvůli svým fanynkám, které si trhají vlasy smutkem, a vydá nové album, které zase půjde na dračku, protože to bude comebackové album po jeho ohlášeném odchodu a nečekaném návratu.

Proboha, vždyť my jsme se mohli živit jako jeho manažeři a Vlastík Plamínek dohromady!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy