Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Hájek s Belohorcovou se vysmáli drsnému obvinění od Bendové a Chlada: České celebrity jsou velmi citlivé, popichují

Zuzana Belohorcová a Vlasta Hájek.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
reakce

Vypadá to, že si Vlasta Hájek nedá pokoj. České celebrity v čele s Alicí Bendovou, Annou Marií Kánskou i jejím snoubencem Richardem Chladem nařkly Hájka z toho, že jim vulgárně nadával a opakovaně je urážel. Zdá se však, že si z tohoto nařčení Vlasta nic nedělá. Na svůj Instagram umístil video s partnerkou Zuzanou Belohorcovou, kde se nepřímo vysmívají daným celebritám.

Vlasta Hájek a Zuzana Belohorcová původně plánovali rozjet byznys v Miami, nakonec si vybrali Tenerife, kde Hájek založil realitní kancelář. A dařilo se mu očividně skvěle. Jenže si přitom stihl nadělat také spoustu nepřátel z lidí, kteří ho dlouhé roky považovali za kamaráda.

Nejenže se Hájek rozhádal s herečkou Alicí Bendovou, jíž následně začal i vulgárně nadávat, ale také se pustil i do miliardáře Richarda Chlada a jeho snoubenky Anny Marie Kánské, kteří se s Alicí Bendovou baví, což se Hájkovi nelíbí. Viděla jsem a slyšela jsem nahrané zprávy mým známým. Strašné, nechutné, vulgární. Okamžitě jsem ho zablokovala. A pak jsem se dozvěděla, jak strašně vulgárně o mně mluví a nejen o mně, ale i o dalších členech mé rodiny. A to jen proto, že jsem si dovolila zablokovat Instagram a telefon. Ale vidím, že se to děje dál, a to více lidem. Tohle je za hranicí všeho, co si člověk dokáže představit. A pokud se to nějak nezastaví, co bude dělat dál?“ popsala webu eXtra.cz Bendová.

Vysmívají se celebritám

Hájek ve vyjádření pro eXtra.cz odmítá jakékoli nevhodné chování. Na svůj Instagram nyní navíc přidal video, v němž se s Belohorcovou vysmívají těm, kteří ho nařkli z tohoto chování. „Je osm hodin večer, jsme v Egyptě. Ty seš tady taky? Opatrně. Právě jsem vyšel ze sauny. Nebo jsem tě urazil?“ zeptal se Hájek řečnicky své partnerky Zuzany Belohorcové.Ty mě? Neurazil, ale mám pocit, že urážíš všechny české celebrity. Pozor, české celebrity jsou velmi citlivé. Už nemůžeš nikomu říct nic na rovinu,“ odvětila mu na kameru Belohorcová.

Hájek ještě dodal, že děkuje za všechny články, že je to pro něj neskutečná reklama. K videu pak ještě připsal jeden vzkaz. „Touto cestou vyhlašuji konkurz o nejlepší urážku roku,“ popíchl své někdejší kamarády na závěr.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy