Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Haj nemůže rozdýchat romanci Smetany a Trojana: Vulgárním vzkazem šokoval i člena Mandrage

Zdroj: nubia My Prague
+ Dalších 7 fotografií
reakce
Večerní procházka Emmy Smetana (32) a mladého krasavce Josefa Trojana (19) po premiéře filmu Šarlatán vyvolala poprask. To se však přestalo líbit jejímu přítelovi Jordanu Hajovi (31). Hudebník se tak na sociálních sítích rozčílil a k situaci se vyjádřil trochu nevhodným způsobem.
„Když se dostaneš do spárů bulváru, tak vlastně přecházíš (na určitou dobu) na velice speciální dietu, kdy máš na jídelníčku jen prdel, hovna a toaleťák od hoven,“ napsal na své sociální sítě Jordan Haj. Konkrétně se vyjadřoval k situaci ohledně své přítelkyně Emmy Smetany (32).

Ta se totiž na premiéře filmu Šarlatán sblížila s hercem Josefem Trojanem. Společně byli na fotografiích zachyceni na procházce. Společně usedli na parapet výlohy, kde si mladý Trojan o Emmu opřel hlavu, políbil jí koleno, přitulil se k ní a poté ji objal. Na pohled romantické chvilky si však všimla média.

Zpěvák však svou drahou polovičku hájí a teorie, že by mezi Emmou a Josefem mohlo něco být naprosto vyvrací. Tentokrát mu ale už ruply nervy. „Ty si můžeš leda vybírat, jestli večeříš hovna a snídáš prdel, nebo snídáš hovna a obědváš toaleťák. Jako máš v tom jistý prostor pro rozhodování, ne že ne,“ dodal Jordan ve svém příspěvku.

Rozhořčeného zpěváka podpořil i klávesák František Bořík ze skupiny Mandrage. On sám má s médii velké zkušenosti. „Já tam byl! To byl zážitek, panečku, po tom se mi nestýská!“ napsal Hajovi.

Jordan se dočkal pochopení a podpory od svých přátel. „Nemáš to jednoduché, chlapče. Ale dalo by se to využít na propagaci tvého nového singlu!“ napsala do komentářů zpěvákova kamarádka. Další mu jednoduše doporučují, ať mediální dění kolem své přítelkyně jednoduše ignoruje. To však zpěvákovi zatím příliš nejde.

Související články

Další články