Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hailey vzpomíná na pohádkový den: Utajované fotky ze svatby Justina Biebera

Zdroj: archiv Hailey Bieber/Joe Termini
+ Dalších 15 fotografií
Láska
Ačkoli už od druhé pompézní svatby Bieberových uběhlo několik měsíců, Hailey (23) je z obřadu zřejmě stále unesená. Pochlubila se totiž další záplavou fotek z nejkrásnějšího dne jejího života. Snímky až doposud před světem tajili.

Svátek zamilovaných neboli Valentýn už pomalu klepe na dveře. Láskyplná atmosféra je všude kolem nás a Amorův šíp pravděpodobně zasáhl i Hailey Baldwin Bieber. Na sociální síti společně s fanoušky zavzpomínala na svůj nejkrásnější den v životě.

Na instagramový profil vyvěsila čtyři fotky, které doposud nikdo neviděl. Ano, jedná se o další snímky z pohádkové svatby s Justinem Bieberem (25). Na první fotce stojí Hailey v objetí s manželem a olizuje mu tvář. Na dalších dvou snímcích se naskýtá detailní pohled na přenádherné šaty, ve kterých Hailey řekla Justinovi ano. Na poslední fotce je pak pár zachycen spolu, jak si vyměňují polibek.

Všechny snímky jsou opravdu romantické a jak se zdá, Hailey na obřad nemůže přestat myslet. Není se ani čemu divit, protože takhle přepychovou svatbu zažijete jen jednou za život a je třeba si to připomínat. Na nově uveřejněné snímky ze svatby se podívejte do fotogalerie. Jsou opravdu rozkošné.

Pohádková svatba

Druhá svatba Justina Biebera a Hailey Baldwin se konala v kapli Somerset v Severní Karolíně. Zatímco první obřad se konal v New Yorku na radnici, kam si nevěsta neoblékla ani svatební šaty a nebyli přítomni žádní hosté, veselka číslo 2 byla skutečně obrovská a hosté si užili velkého luxusu.

Pozvali nejen své rodiny, ale i spoustu slavných kamarádů. Dorazila například modelka Kendall Jenner, mladá miliardářka Kylie Jenner, zpěvák Ed Sheeran, Jaden Smith.

Související články

Další články