Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hailey si dupla: Justin zapomněl na Selenu a kupuje drogové doupě od Demi Lovato

Zdroj: twitter
+ Dalších 93 fotografií
Manželská krize
Krize v manželství Justina Biebera (24) a Hailey Baldwin (21) vrcholí! Justin se už delší dobu hroutí ze zdravotního stavu Seleny Gomez (26) a pořád je myšlenkami u ní. To se ale nelíbí jeho zákonné manželce, a tak si vydupala nový společný dům. Není to ale ledajaký dům, jedná se o barák Demi Lovato, ve kterém se předávkovala drogami!

Zpráva o špatném zdravotním a psychickém stavu Seleny Gomez nečekaně zasáhla nejen její životní lásku, expartnera Justina Biebera, ale i fanoušky. Zpěvák se nedávno se zpěvačkou již poněkolikáté rozešel a v průběhu pár měsíců se oženil s Hailey Baldwin. Zdá se, že právě Justinova svatba dostala Selenu na pokraj sil.

Teď se ale karta obrátila, a i když si to Justin nechtěl dlouhou dobu přiznat, neumí žít bez Seleny a ona bez něj. Její problémy hluboce zasáhly jak Justina, tak i jeho manželský život s modelkou Hailey Baldwin!

Jejich manželský život se po hodně krátké době začal hroutit, a tak mladá modelka zasáhla! Nechce totiž o žádaného zpěváka přijít a taktéž by jí určitě chyběl luxus, kterým ji zahrnuje! Rozhodla se tedy, že si s manželem koupí dům, který prodává jeho kolegyně Demi Lovato.

Jedná se o vilu, ve které se Demi předávkovala, ale Justin nenamítá. Sklopil hlavu, dorazil s ní na prohlídku a dělá, že jméno Selena Gomez mu nic neříká. Je tohle ale opravdu správné řešení celého problému?

Související články

Další články