Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Hailey brzy vzdá boj o Biebera: Depresivní Selena Gomez ví, čím si Justina přitáhnout zpět!

+ Dalších 56 fotografií
láska a nenávist
Není tomu tak dávno, co světem prolétla zpráva, že se Justin Bieber (25) utápí ve velkých depresích a dokonce žádá své fanoušky o pomoc. Se zpěvákem to je po rozchodu se Selenou Gomez (25) jako na houpačce. Jeden by si řekl, že je s Hailey Baldwin (22) šťastný, ale mnozí se domnívají, že stále teskní po své ex. Selenu a Justina ale spojuje jedna věc, která by je mohla dát opět dohromady.

Před více než měsícem zpěvák Justin Bieber (25) přiznal, že trpí opravdu velkými depresemi a už delší dobu se vůbec necítí v pohodě. Justin vyvrátil spekulace o tom, že mu to neklape s Hailey Baldwin a naopak zdůraznil, že mu jsou jeho žena, rodina a fanoušci velkou oporou v takhle těžkých chvílích.

„Jenom jsem vám chtěl říct, jak na tom jsem. Někteří z vás mají možná stejné problémy. Hodně trpím. Cítím se divně a mimo. Vždycky se z toho dostanu, takže se nebojím, ale chtěl jsem vás poprosit, abyste se za mě modlili. Bůh je věrný a vaše modlitby opravdu pomáhají. Tohle je nejtěžší období, jakému jsem kdy čelil,“ popsal své pocity na sociálních sítích zpěvák.

S podobnými problémy doteď bojuje i zpěvákova bývalá láska Selena Gomez (26). Jednou je v pořádku a vypadá to, že nad psychickými problémy konečně zvítězila, podruhé ji fanoušci vidí oteklou a na dně.

Jestli Justina a Selenu něco spojuje, tak to jsou právě deprese. V době, kdy spolu chodili, jim dokázali čelit společně. Nyní je to pro ně samotné hodně těžké. Mnozí lidé spekulují o tom, že Hailey má sice svatou trpělivost, ale takové stavy nebude zvládat věčně…

Mohlo by vás zajímat

Další články