Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hadrem na nádobí utírá záchod a téměř se nepřevléká: Alena z Výměny si vše dokáže zdůvodnit!

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 9 fotografií
hnus
Nová epizoda Výměny manželek představí Ditu (38), Zdeňka (34) a jejich syna Vojtu (5). Společně žijí v obci Přelovice. Na druhé straně se pak diváci seznámí s Alenou (30), Antonínem (45) a jejich dcerou Šárkou (3). Ti obývají obecní byt ve vesničce Dešná. Alena ukázala, že na hygienu moc nedbá už tím, že hadrem na nádobí utírala i záchod. Její náhradní manžel ji však upozornil i na jinou věc. Tu si, stejně jako mytí záchodu a nádobí jedním hadrem, dokázala zdůvodnit.

Vyměněná manželka Alena se dostane do svízelné situace. Náhradní manžel jí vyčte, že se skoro nepřevléká. Alena během Výměny manželek zjistila, že je ve třetím týdnu těhotenství a právě tím odůvodnila, proč nosí jen jedny tepláky.

Když se Zdenek zmíní o tom, že se Alena nepřevléká, nemyslí to s ní nikterak zle. Naopak jí dokonce navrhuje, že ji vezme na nákupy oblečení. Náhradní manželka mu však celou věc vysvětlí po svém. Podle ní nosí stále jedny tepláky proto, že je těhotná, prý když si oblékne jiné, tlačí jí na břicho a začne jí z nich bolet břicho a žlučník.

Zdenek má na celou záležitost jasný názor. „Nemyslím si, že by za tři týdny těhotenství přibrala tolik, že by nemohla nosit jiné věci,“ sdělil na kameru.

Alena řekla, že se jí Zdenkův dotaz dotkl, ale že se kvůli tomu určitě nehroutí. Během chviličky se rozbrečela, to však odůvodnila tím, že se jí stýská po dceři.

Dita se Zdenkem spolu žijí v idylickém vztahu již několik let, svatbu neplánují a ani po ní netouží. Důvodem účasti ve Výměně manželek byla potřeba ujistit se, že bez problémů zvládnou deset dní s náhradními partnery. V druhé rodině je Antonín v invalidním důchodu a Alena je nezaměstnaná. Jejich finanční situace tak není zrovna nejlepší.

Související články

Další články