Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Hádky o Výměnu manželek: Věčně nezaměstnaný Marián a záběry nahé malé dcery

Další díl Výměny manželek.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 12 fotografií
výměna manželek

Ve středu večer mohli diváci prostřednictvím televizních obrazovek opět navštívit dvě rodiny, které se přihlásily do oblíbené reality show Výměna manželek. Ačkoliv tuto epizodu hodnotí fanoušci na sociálních sítích jako "pohodovější", přesto se i zde našly momenty, které jim nadzvedly mandle. 

Poklidná výměna

Tak jako každý týden i tuto středu se diváci pořadu Výměna manželek setkali se dvěma rodinami. S dvojnásobnou maminkou Petrou ze severovýchodních Čech si vyměnila roli Pavlína z obce Dlouhá Loučka na Olomoucku, která se svým mužem také vychovává dvě děti.

Stejně jako každá rodina, která se do oblíbeného pořadu TV Nova přihlásí, ani tato nebyla zcela bez problémů. Zatímco Petřin partner Marián je nezaměstnaný a dlouhodobě nemůže sehnat práci, Pavlína řeší problémy se svým desetiletým synem Matyášem, který má ADHD.

Ve svých přechodných domovech obě maminky postupně zjistily, že by takhle žít zřejmě nemohly. Pavlína měla největší problém se stravováním dětí, které jedly tučné a smažené jídlo. Tvrdila, že tohle by se u nich nestalo, a nesouhlasila s tím. Petra zase v novém bydlišti tak trochu bojovala s nudou. O starší děti už totiž nebylo třeba tolik pečovat.


Udivení diváci

Diváci se na Facebooku Výměny manželek shodli na tom, že středeční díl patřil k těm pohodovějším a žádné velké drama se nekonalo. Přesto se ale našly věci, s nimiž někteří nesouhlasili. "Nesnáším lidi bez práce a na pracáku, ale vím, že se tam každý může nechtěně dostat, tomu rozumím," napsala svůj názor na Mariánovu dlouholetou nezaměstnanost Jiřinka. "Blbej dává blbější nebere, proč chodit do práce, když ty samé peníze můžu mít bez práce," prohlásil Pavel.

Další se podivovali nad záběrem, kde byla zachycena nahá jedna z malých dcer. "Jak je možný, že v tomto díle jsou vidět genitálie dítěte? Není to poprvé, co tohle vaší televizi uniká. Být rodičem holčičky nenechala bych to být!" napsala Tereza. "To je fakt, nechápu, proč to kamera zabírala, nebo to pak nevystřihli," odpověděla jí Viera.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Výměna manželek

Výměna manželek je reality show, kterou od roku 2005 vysílá TV Nova. Manželky ze dvou rodin se na deset dní vymění, to vše pod dohledem kamer. Na konci pořadu se všichni zúčastnění setkají a zrekapitulují, k čemu během Výměny manželek došlo. Aktuální řada výměny manželek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy