Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hádky Dary s Rytmusem už řeší i v Himálaji! Co o nich eXtra řekl Matěj Homola?

Matěj Homola s Darou Rolins a jejich dcerou.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
Rytmus (41) najednou spálil, vyhodil do povětří a vybombardoval všechny mosty, které ho kdy spojovaly s Darou Rolins (45). Když si to nenechala líbit a napsala dojemný vzkaz, že si na společnou lásku bude navždy pamatovat, ponížil ji její ex těžce útočnými slovy. Jak na dvojici reagují lidé v Himálaji?

Právě v těchto velehorách momentálně tráví volno lídr skupiny Wohnout Matěj Homola, což je týpek, který s Darou Rolins žil a má s ní dceru Lauru. Jak jsme již informovali, v jedné diskusi se už k současné hádce dvojice letmo vyjádřil.

„Kriste, až jednou Laura promluví, tak to bude fičák,“ komentoval celou situaci zaskočený Matěj. Mohlo to vyznít tak, že kritizuje svou bývalku za to, že citově vydírá Rytmuse za uveřejňování společných fotek s jejich dcerkou.

Proto jsme se ho zeptali, jak to myslel, na což nám z Himálaje po menším váhání odpověděl.

„Laura má velmi pestré a řekl bych zajímavé dětství. Částečně popové, částečně rockové. Teď tam bylo ještě trochu hip hopu,“ prohlásil Matěj s poukazem na hudební styl samozvaného krále.

LAURA AJ ZAROBÍ!

„Jestli to jednou literárně zpracuje, bude to rozhodně čtivé a možná aj zarobí. Je to šťastné a pozitivní dítě,“ přidal hodně diplomaticky Homola, i když si přitom z Rytmuse dělá tak trochu šprťouchlata.

Podle našich informací nakonec i jeho původní poznámka nebyla mířená proti bývalé přítelkyni, jak mohl leckdo pochopit, ale na druhou stranu.

„S Darou i s Rytmusem má korektní vztahy, tak se nechce zbytečně rozhádávat, ale měl svoje důvody k tomu, proč tu poznámku směrem ke Kingovi psal,“ vysvětlila nám Matějova blízká kamarádka, co si pohodový muzikant ve skutečnosti myslí.

„K Rytmusovi a Daře se mi toho jinak nechce moc psát. Fakt se mě to netýká a nechci je nijak hodnotit. Bylo by to hloupý,“ dodal Homola, který se už dříve ve vztahu k Daře ukázal jako velký frajer.

DÁLE ČTĚTE:

RAPPER VŠECHNO S DAROU VYMAZAL ZE ŽIVOTA

CO RYTMUSOVI VYČÍTÁ DARA?

JAK SE NA NI RYTMUS OBOŘIL

KDO FANDÍ JEMU A KDO JÍ!

Související články

Další články