Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

HÁDKY A KRIZE: Dara Rolins odjela na dovolenou sama. Proč opět nechala Rytmuse doma?

Zpěvačka je opět bez svého přítele.
+ Další 2 fotografie
Jejich vztah je jako na horské dráze. Místo aby se dohadovali, tak vždycky zpěvačka Dara Rolins (43) někam odjede bez svého partnera Patrika Rytmuse Vrbovského (38). Zajímavé řešení partnerských neshod.

Nebyla by to rajcovní zpěvačka, kdyby opět neodletěla vystavit své vymakané tělíčko někam k moři. Teď si pro svůj odpočinek vybrala Kubu a snaží se užívat každý doušek té nabyté svobody. Není s ní totiž její partner. Jako vždy.

Na společné dovolené totiž ve většině případů nejezdí. Shazují to na pracovní vytíženost, ale přitom má být pravda někde jinde. Cesty do zahraničí totiž využívají jako očistu vztahu, a když se více pohádají, tak jeden z nich prostě někam odletí, aby se nehádali dál nebo neměli tichou domácnost.

Je to teda dost finančně nákladná sranda, ale pěvecký pár si na peníze nemůže stěžovat. Tak proč neodletět třeba na Kubu. Dara odletěla sama si vyčistit hlavu, aby Patrika doma nezabila a opět se mohli pokoušet o miminko, které by si tolik přáli.

Jenže pokud budou více jak polovinu roku od sebe a cestovat sami po světě, tak jen těžko dítě počnou. Teda jestli nevěří na čápa, který by jim ho přinesl. Nebo ať se zeptají školáků na zakládce, jak se ratolesti dělají.

Mohlo by vás zajímat

Další články