Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Největší filmová bitka: Podívejte se, jak se Prachař a Čermák domlátili polštáři

Komedie Hádkovi pojednává o rozhádané rodině. Tvůrci hledali námět tak trochu i ve svých životech.
Zdroj: Se souhlasem Bontonfilm
+ Dalších 10 fotografií
galerie

Komedie Vojtěcha Moravce a Sandry Novákové míří do kin a láká nejen na výborné herecké obsazení. Snímek o rozhádané rodině, která vede rozepře kvůli dědictví, jde do kin již ve čtvrtek 14. 7. Diváci se mohou těšit třeba na Jitku Čvančarovou, Jakuba Prachaře a Hynka Čermáka. Tvůrci a zároveň životní partneři hledali námět tak trochu u sebe! Podívejte se na ukázku, kterou zveřejnil server Totalfilm.cz.

Snímek Hádkovi zažil svou premiéru již 30. 6. 2022 v pražské Lucerně. Při té příležitosti došlo k velmi netradiční události. Režisér filmu Vojtěch Moravec a Sanda Nováková, která se podílela na scénáři, si tehdy řekli přímo v sále své ANO. O tajné svatbě jsme vás informovali.

Hádkoví míří do kin

Nyní se komedie dočkají i diváci. Film jde do kin již zítra, ve čtvrtek 14. 7. 2022 a rozhodně je na co se těšit, láká na skvělé herecké obsazení. Jednu rodinu bude tvořit Jitka Čvančarová, Hynek Čermák nebo třeba Jakub Prachař, ve snímku se ale objeví mnoho dalších oblíbených herců.

Jak již název vypovídá, film odráží příběh o rodině, která se neustále hádá. Ve hře je navíc dědictví po dědečkovi. Zkrátka když se sejde jedna rodina, je to prostě radost. Podívejte se na oficiální trailer, který zveřejnil web Totalfilm.cz.

Tvůrci hledali námět ve svých životech

Scénář k filmu napsali společně životní partneři Sandra Nováková a Vojtěch Moravec, tvůrci úspěšné komedii Matky, kterou vidělo v kinech téměř tři sta tisíc diváků. Zatímco impulzem k Matkám byly zkušenosti z mateřství, podnětem pro Hádkovy bylo jejich vlastní dohadování. "Trošku je to i film o nás, samozřejmě," přiznávají s nadhledem Moravec s Novákovou v oficiální tiskové zprávě od distrubuční společnosti Bontonfilm, kterou má redakce eXtra.cz k dispozici.

"Téma partnerských a rodinných hádek je ale samo o sobě nevyčerpatelnou studnicí komických situací. Příběh o rozhádané rodině může znít jako horor, my jsme ale hledali právě tu směšnou stránku hádajících a náramně jsme se u toho bavili. Některé hádky rozehráli na zkouškách dokonce sami herci a řadu nápadů jsme museli nakonec škrtat. A i u toho jsme se pohádali, trošku," vyprávějí se smíchem autoři scénáře.

V galerii se můžete podívat na první snímky z filmu.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy