Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Hádka u Koktů kvůli jménu holčičky: Ornella vybrala jméno po penzistce z Velké pardubické

Hádka u Koktů kvůli jménu holčičky: Ornella vybrala jméno po penzistce z Velké pardubické
Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
POTÍŽE
Nejen nepříjemné zdravotní, ale i fajn problémy nyní krátce před porodem řeší influencerka Ornella Koktová (28). S manželem Josefem (63) se pořád nemohou shodnout na tom, jak ji pojmenují, dokonce padl i návrh dát jí jméno slavné klisny.

Ornella Koktová váhá

Ornella Koktová (28) již dříve ukázala, že si rozhodně nevystačí s klasickými českými jmény, a tak má místo Honzíka, Pepíčka či Pavlíka syny Quentina a Svena

Ani holčička, která by se měla narodit během následujících šesti neděl, nebude mít všední jméno. Ornella se už dříve svěřila, že uvažovala nad takovými, jako jsou Lórien, Leonor, Lior nebo Clementine.

Vysněné jméno pro dceru

Úplně nejvíc zatoužila po jednom, kde ale padla kosa na kámen.

„Mezi jména, o kterých uvažujeme, jsem dala i Orphee des Blins, tak se jmenovala jedna krásná klisna, která vyhrála Velkou pardubickou,“ řekla eXtra.cz Ornella.

Klisna neprošla

Orphee Koktová by znělo téměř šlechticky a byla by to velká pocta pro neplnokrevnou hnědou klisnu, která se narodila v květnu před 18 lety a jež ve Velké pardubické zvítězila hned třikrát po sobě v letech 2012-2014. V současnosti si užívá zaslouženého důchodu.

Jmenovat se ale stejně jako zvíře pyšnící se titulem Kůň roku 2013 nakonec potomek Ornelly a Josefa (63) Koktových nebude.

Jak to dopadne?

„Na tohle jméno mi manžel řekl, že to je už moc. Přitom je krásný! Ale nedá se nic dělat, tohle jméno jsem musela vyřadit,“ podotkla pobaveně Ornella.

I další dostihové hvězdy ale měly a mají zajímavá jména, například Zariyannka, Syrenka, Dumnonia, Redakta (Dakota), Wanateluthspilgrim, Wanexa, Wotana a podobně. Na šampionku Orphee nicméně se svými úspěchy zdaleka nestačí.

Porod už se ale blíží, takže konečné rozhodnutí bude muset padnout už brzy.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy