Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Hádka skončila brutální vraždou: Žena ze vzteku polila svého muže vařící vodou

Žena zabila svého muže tak, že mu polila hruď vařící vodou.
Zdroj: Cheshire Police, Pixabay, koláž eXtra.cz
Zbytečná smrt

Manželka Corinna Smith (59) byla shledána vinnou za vraždu svého osmdesátiletého muže. Toho zabila po hádce tak, že ho polila vroucí vodou s cukrem, když spal. Muž na následky popálenin, které měl na více než třiceti procentech těla, nakonec v nemocnici zemřel. 

Manželská hádka se osmdesátiletému muži stala osudnou. Corinna Smith, žijící toho času na anglickém poloostrově Wirral u Liverpoolu, zavraždila svého muže tak, že na jeho hruď vylila vařící vodu, k níž přimíchala tři sáčky cukru. Poté šla za svým sousedem, jemuž řekla, že si myslí, že svého muže zabila.

Osmdesátiletý manžel Michael Baines byl 14. července minulého roku převezen do nemocnice, ale popáleninám, které měl na šestatřiceti procentech těla, nakonec podlehl.

Manželka byla uznána vinnou

Zpočátku byla Corinna podle webu Daily Mail obviněna z těžkého ublížení na zdraví, ale po jeho smrti byla obviněna z vraždy. Porota ji letos 9. července uznala vinnou a odsoudila k minimálně dvanácti letům do vězení.

„Paní Smith zabila svého manžela tak bolestivě a krutě. Lít na někoho vroucí vodu, když spí, je naprosto hrozné. Cukr vložený do vody je příšerný. Tekutina je poté tlustší, lepivější a lépe se zažere do pokožky,” popsal hlavní inspektor Paul Hughes z policejního oddělení Cheshire.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy