Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Hádka Nely a Martina není vše! Nová partnerka Iveta mu hned nato dala košem!

+ Dalších 42 fotografií
 • Nela Slováková (28) svůj vztah s Martinem Balážem ukončila zčistajasna po několika letech. Netrvalo dlouho a expartneři začali veřejně válčit o drahé dary, kterými se zásobovali po celou dobu vztahu.
 • Jejích hádky rozhodně nejsou u konce a i teď se veřejně uráží a dohadují o peníze a dárky. Martin si mezitím ale našel novou přítelkyni, která mu po jeho sporech s Nelou na Instagramu dala košem!
 • Mnoho lidí zaregistrovalo velmi emotivní rozchod Nely Slovákové (28) s jejím dlouholetým partnerem Martinem Balážem, který pochází ze Slovenska. I když rozchod proběhl v létě, expartneři se veřejně dohadují dodnes a urážkami rozhodně nešetří!

  „90 % všech chudákových Instapříběhů je mířených na mě. Evidentně ještě vzpomíná. Je mi té Ivety v podstatě líto, protože ta to vůbec netuší a olizuje se s Martinem na písničku, netušíc, že to byla naše písnička a on to zase dělá naschvál. Asi aby mi to bylo líto,“ napsala Nela drsný vzkaz jako reakci na svého ex.

  Martin nezapoměl dodat reakci: „Tak stalkerka se opět prozradila a zdá se, že má nastudovaný celý můj Instagram. Ale asi si nevšimla, že jsem smazal vše, co mě s ní spojovalo, fotky, zablokoval ji všude, kde se dalo, ale jí to pořád nedochází a nemůže zapomenout. Po pravdě se jí nedivím, ale takhle se ztrapňovat a pořád si mě brát do huby?“

  Po téhle veřejné hádce Nely a Martina přišel ale další šok, co nikdo nečekal! Krásná modelka Iveta Kindlmanová, která s Martinem utvořila pár poté, co se rozešel s Nelou, vypustila do světa novinku, o níž nevěděla zřejmě ani samotná Nela, jelikož se ve svých videích vyjadřovala, že jí je Ivety líto.

  Iveta se proto rozhodla promluvit: „Říkala jsem si, že bych vám, lidem, co mě sledujete a podporujete, měla dát nějaké vyjádření a být k vám upřímná. Co se týče vztahu s Martinem, ano, nějakou dobu už spolu nejsme. Někdo si toho všiml už dávno, někdo až když Martin smazal fotky. Musím říct, že z mé strany to bylo opravdové. Jak jsem ho časem poznávala, zjistila sem, že máme každý jiné priority. Proto jsem se rozhodla náš vztah ukončit,“ prozradila Iveta. Celé vyjádření naleznete v galerii.

  Související články

  Další články