Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Hádka mezi Trumpem a Meghan: Tahle slova vévodkyni ranila a odmítá se s ním setkat

Zdroj: archiv
+ Dalších 49 fotografií
ostrá hádka
Mezi vévodkyní Meghan Markle (37) a americkým prezidentem Donaldem Trumpem (72) to pěkně vře. Prezident označil Meghanina slova na jeho osobu, když kandidoval na nejvyšší úřad, jako sprostá. Následně jí ale popřál všechno nejlepší v jejím novém postavení. Meghan se ale Trumpova slova dotkla a odmítá se s ním setkat.

Meghan Markle (37) si v roce 2016 pustila pusu na špacír. Označila prezidenta Ameriky Donalda Trumpa za nepřítele žen a dodala, že společnost umí akorát rozvracet. Následně doplnila, že kdyby se stal prezidentem, raději by emigrovala do Kanady.

Donald Trump se o jejích slovech dozvěděl až nedávno a reagoval svým typickým stylem. „To jsem nevěděl. Co bych na to řekl? Nevěděl jsem, že byla tak sprostá,“ odpověděl Trump na dotaz novináře britského bulvárního listu The Sun.

Poté ale dodal, že přeje vévodkyni štěstí a doufá, že se jí v jejím novém postavení bude dařit. Trumpova slova se Meghan ale dotkla. Donald Trump má v pondělí přijet na třídenní návštěvu do Británie, na kterou ho pozvala samotná královna Alžběta II.

Kromě královny Alžběty II. se s prezidentem setká i princ Harry. Vévodkyně Meghan se s Trumpem odmítla setkat.

Související články

Další články