Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Hádka a definitivní konec: Youtuber Ondra Vlček se rozešel se čtrnáctiletou Verunkou

Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
Kopačky
Nejnenáviděnější youtuber Ondra Vlček (22) je na dně, kvůli hádce se rozešel se svou nezletilou Verunkou (14). Za vztah s o osm let mladší dívkou sklízel několik měsíců kritiku, lidé ho považují za pedofila. Vlček zarputile tvrdil, že nikdy s Verunkou neměl sex a na intimnosti si rád počká do jejích patnáctin. Kromě slovních útoků Ondru dokonce zbil Verunčin bratr tak drsně, že musel s její pomocí z místa utéct.

Youtuber Ondra Vlček (22), který byl v posledních měsících pod drobnohledem kvůli vztahu s nezletilou, roní slzy jako hrachy. Zazvonil totiž zvonec a jeho románku s mladinkou Verunkou (14) je konec. Dvojice se rozhádala a Vlček se bojí, že už nikdy nebude cesty zpět.

"Definitivní konec. To, co se mezi námi momentálně stalo, řešit nijak konkrétně nechci, takže se prosím neptejte. Ale už spolu nejsme a nikdy nebudeme," přiznal Ondra na Instagramu.

Jeho fanouškům to stejně nedalo a zahltili ho dotazy o konkrétních důvodech, proč láska mezi ním a Verunkou dospěla ke krachu. Bohužel marně. "Pořád se mě ptáte, jestli spolu teda jsme, nebo ne. Nebudu odpovídat na zprávy, proto napíšu ještě jednou sem: Ne, nejsme," nechtěl se youtuber o podrobnostech rozchodu bavit.

Když Ondra Vlček před půl rokem přiznal, že randí s tehdy třináctiletou Verunkou, strhla se šílená bouře. V tisících nenávistných vzkazech mu lidé přáli smrt, navíc si vysloužil nálepku pedofila. Po rozpadu vztahu mu tak zbývá aspoň naděje, že by se tohoto cejchu mohl zbavit.

Někteří kritici Vlčka mají za to, že si rozchod vymyslel, aby měl pokoj od nadávek. "Zase kecá, lže skoro o všem, tak proč by tentokrát mluvil pravdu," napsal jeden z nich.

Samotná Verunka zatím o konci vztahu s Ondrou mlčí, tak uvidíme...

Související články

Další články