Kdo je majitelkou této skvostné zadnice? Není to samozřejmě nikdo jiný než slovenská kráska Andrea Verešová (35). O té je známo, že miluje cvičení a na své dokonalé postavě dře každý den. A že se ta píle sakra vyplácí. Zadek má krásný a pevný, o ostatních partiích ani nemluvě.

„Snažím se každý den cvičit, hlavně jógu. Ta je skvělá na postavu, ale i pilates je super. Mě to hrozně baví,“ prozradila svůj recept Andrea. Tak to už se opravdu nedivíme, že i přes svůj věk je stále vyhledávanou modelkou na přehlídkách spodního prádla.

Žádná celulitida a ani gram tuku! A přitom se Andrea dušuje, že opravdu není žádnou posedlou dietářkou. Jen si dává pozor na kvalitu jídel. Ale ani v tomto není to hlavní tajemství.

„Samozřejmě se na člověku promítne i to, když je šťastný a je v pohodě. A to já jsem. Mám vše, co jsem si kdy v životě přála. Hlavně úžasnou rodinu, to pak vypadá člověk o sto procent lépe,“ dodala s úsměvem Slovenka s kočičíma očima.

Nejen postavu, ale i luxus, ve kterém žije, by jí mohl leckdo závidět. Jen se podívejte, jak si ho Andrea užívá plnými doušky.