Na českých přehlídkách spodního prádla nebo plavek málokdy uniknou nekompromisním objektivům fotografů povadlé zadečky modelek plné celulitidy. Na jedné akci, kde se předváděly právě plavky pro nadcházející sezónu, se ale ukázalo, že si organizátoři dali práci s výběrem modelek a diváci se měli opravdu na co dívat.

Jednou z modelek byla přítelkyně hokejisty Zdeňka Bahenského Taťána Makarenko (23), která se na mole odvázala a předvedla svou figuru ze všech úhlů.

Další předvádějící byla Denisa Domanská (20). Pokud si ji zrovna nevybavujete, je to ta, co v soutěži Česká Miss 2011 získala titul Česká Miss World. Pokud ani teď nejste moudřejší, už nevíme, jak bychom vám napověděli více. To je totiž zatím asi vše, čím se Denisa proslavila. Nabídneme vám tedy alespoň podhled na její pozadí.

Třetí předvádějící kráskou byla nepříliš známá Táňa Šedivá, která se také zúčastnila jednoho z ročníků soutěže krásy, ale my v eXtra.cz si prostě nemůžeme vzpomenout, kdy to bylo a vlastně nás to ani nezajímá.