Už dříve jsme psali, že člověk, který vede Českou republiku, není schopen vymyslet silné heslo a soukromý e-mail používá pro oficiální účely. Psali jsme o tom ZDE.

Jenže premiérova noční můra rozhodně nekončí. Na webu White-Media byly zveřejněny další úryvky toho, co si Bohuslav psal s těmi, které řídí a nebo také s těmi, kteří řídí jeho.

Hodně je z toho vyplašen také ministr vnitra Milan Chovanec. Sobotkův kolega ze strany už hackerům pohrozil tvrdým trestem. Hackeři prý podkopávájí demokratické zřízení a je potřeba proti nim zakročit.

Jenže hackeři nejsou hlupáci a ty nejzajímavější e-maily si schovali na horší časy. „Vzkaz zrádcům národa: Pokud bude někdo z nás zatčen, nebo zařídíte zrušení našeho webu, dostanou se na veřejnost kompletní obsahy e-mail schránek Sobotky a dalších členů jeho gangu. Navíc by vám pak hackeři vyhlásili totální válku. Nacionální revoluci nezastavíte a za každé pronásledování nacionalistů přijde radikální odveta,“ vzkázali hackeři přes radikální web White-Media.

Pokud hackeři zveřejňují informace, které nám ukazují, jak Sobotka řídí Česko, tak je jejich konání ve veřejném zájmu. Voliči mají právo vědět, jak šéf ČSSD přemýšlí a koná. Pokud by ale začaly zveřejňovat i nějaké intimnosti ze Slávkova života, zřejmě by část fanoušků ztratili.