Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hackeři objevili první stránku vytvořenou zakladatelem Facebooku: V galerii vás čeká výtvor patnáctiletého kluka!

Zdroj: Facebook

Dneska patří mezi multimilionáře a stojí za stránkou, bez které si nedovedete představit svůj život. Ale i malý Mark musel nějak začínat, a jak je známo, na internetu zanecháváte své nesmazatelné stopy a žádná zdánlivá anonymita není anonymní. Hackeři nedávno objevili primitivní webovou stránku, která by podle všech indicií měla patřit teprve patnáctiletému budoucímu zakladateli Facebooku.

Mark Zuckerberg (28) vytvořil v roce 1999 tuhle roztomilou trapnost s mrkajícím okem dinosaura. Sebe tu představuje jako alter ego Eminema – říká o sobě, že je Slim Shady. Už na této jednoduché webovce má možnost sdílení s přáteli. Zdrojový kód na hlavní stránce odkazuje na subdoménu "ny", která patří lokalitám ve státě New York, tedy místě, kde Zuckerberg vyrůstal na předměstí Westchester County.

Nejpodstatnějším důkazem je, že vyčenichaná emailová adresa "Themarke51@aol.com" patří držiteli emailového účtu Edwardu Zuckerbergovi, a to je otec Marka.

Zrzavý miliardář založil Facebook ještě jako student na Harvardu, jeho obliba ale dalece přesáhla pouze univerzitní prostředí a dostala se mezi obyčejné uživatele. Mark pracuje v tichosti jako výkonný ředitel společnosti a na ulici byste ho sotva zaznamenali. Žije úplně obyčejný a prostý život s manželkou Priscillou Chan. Svou svatbu v roce 2012 oznámil jak jinak než nasdílením svatební fotky na svém profilu.

Související články

Další články