Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Hacker jí sebral důstojnost a intimní snímky: Jak na to reaguje krásná sportovní moderátorka?

Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Odhalili její tělo před celým světem. Nahé fotky italské moderátorky Diletty Leotty nyní mohou obdivovat naprosto všichni. Jak se k úniku soukromých snímků vyjádřila?

Diletta Leotta (25) je velmi oblíbenou sportovní moderátorkou nejen v Itálii, ale na celém světě. Její popularita v posledních dnech vygradovala, ovšem ne zrovna způsobem, který by se jí zamlouval. Byla totiž okradena, a to tím nejnepříjemnějším způsobem!

Hlavu si z toho ale dlouho nedělala, sice jí nebyly příjemné e-maily a telefonáty na toto téma, ale dokázala se z toho dostat a využila celou situaci k šíření poselství. „Ti, kterým se to stalo, nemusí mít pocit viny. Neudělali nic špatného,“ vyjádřila se za všechny, kterým kdy podobným způsobem byly snímky odcizeny.

Pravdou je, že se Diletta nemá za co stydět. Je to krásná obdařená blondýnka a na její snímky se každý moc rád podívá. Pravdou ale je, že podobné snímky by měly zůstat asi jen pro její oči a maximálně ještě pro jejího partnera…

Související články

Další články