Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Habero, poslechni si ty svoje s*ačky, vzkázal fanoušek SuperStar porotě

+ Dalších 20 fotografií
Další pokračování kdysi úspěšné soutěže SuperStar se setkává s velkou kritikou diváků. Nejvíc jim vadí složení poroty a také to, jak se k lidem chová. Podle slov lidí na sociálních sítích je kritika zpěváků na místě, ale mají pocit, že v některých případech se členové poroty lidem přímo vysmívají a v tom vidí největší problém. Koho z porotců vyloženě nemusí?

Letošní SuperStar zatím nesklízí kdoví jaký úspěch. Soutěžících, kteří se chtějí stát hvězdou a vyhrát pohádkovou výhru 2 miliony korun, je sice dostatek, ale divákům se již od začátku nelíbí složení poroty a také to, jak se chovají k některým (ne)zpěvákům.

Největší diskuze se strhla u mladé dvojice, která spolu chodí, hraje ve stejné kapele a přišla zkusit štěstí do SuperStar. Upřímně to kdovíjaká katastrofa nebyla, protože co si budeme povídat, v této soutěži jsme zvyklí na mnohem větší exoty.

Ale na postup to bohužel také nebylo. Reakce poroty ale zarazila nejednoho diváka a došlo to tak daleko, že se na sociálních sítích strhla neskutečná diskuze o tom, jak se porota nevybíravě chová. Nejvíce to schytal Paľo Habera a Katarína Knechtová.

Matěje Rupperta (40) lidé zase považují za naprostého šaška a zalíbení nenašli ani v tahounovi celé show Benu Cristovaovi (30). „Jak už jsem psal, holka zpívala hezky, kluk hůř. Moc jim to spolu neladilo. Ale že by to byl výkon k popukání? Ten Habera je tak trapný, měl by si někdy poslechnout ty svoje sračky,“ reagoval jeden z diskutujících na to, že po výkonu dvojice se porota rozchechtala na celé kolo a byla k nezastavení.

Lidé si myslí, že odborníci, kteří sedí v porotě, by se měli chovat profesionálně, a ne trapně a hloupě. Co myslíte vy?

Související články

Další články