Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Habero, jsi PRASE! Porotce SuperStar se pustil do soutěžící ještě hůř než Knechtová, diváci jsou vzteky bez sebe

Pavol Habera a Viktorie Černíková.
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Další 3 fotografie
Skoro všichni nyní řeší úlet Kataríny Knechtové (37), která se nevybíravě pustila do hodnocení mileneckých kvalit jistého soutěžícího. Jenže vypadá to, že prim v nevychovanosti a neurvalosti má její slovenský kolega!

Pavol Habera se v tom samém díle při vyřazování v divadle pořádně předvedl. Na rozdíl od zbývajících tří porotců se nerozplýval nad výkonem dívky Viktorie Černíkové, která vystoupila se songem Guns N' Roses Sweet Child O' Mine.

Dost nepochopitelně a se sklony k diktátorství ji navzdory názoru ostatních posadil mezi čekatele na finální rozhodnutí poroty se slovy, že jde o průměrné vystoupení. Přišel však zásah Bena Cristovaa, který to odmítl a silou celkem tří hlasů ji hned poslal dál. A uražený Pavol, že si ho někdo dovolil přehlasovat, si potřeboval zchladit žáhu.

Takže při vystoupení dalšího soutěžícího nešetřil chválou na něj, ale i kritikou na Viktorii.

„Nechápu, proč kolegové pustili tu před tebou. Ty jsi nadprůměr. Když už má někdo postoupit, tak jsi to ty, a ne zdechnutá mršina, která se nám tam před chvílí dostala,“ vyrazil ze sebe nekompromisně Habera, zatímco ostatní jen šokovaně vydávali zvuky překvapení a nesouhlasu.

Sociální sítě hned zaplavila slova kritiky.

„Je to neskutečný prase. Chápu, že SuperStar vůbec není o zpěvu, ale o reality show, takže to možná říkají i schválně, aby vyvolali odezvu, ale měli by se krotit a neponižovat a urážet. Katarína to taky přehnala, ale tohle mi připadalo ještě víc mimo mísu,“ píše Vojta.

„To je neuvěřitelné, co si dovoluje ten člověk, co sám nikdy neudělal žádnou pořádnou hudbu a co zpíval, jako kdyby ho mučili. Být rodičem té holky, dám mu pár facek. Zachoval se jako malé děcko, kterému sebrali hračku, a tak je mstivý,“ zlobí se Franta.

Ale slečny se zastávají i dívky. „Je to nehorázný křupan. Takovou sprosťárnu na ni vybalit? Trochu gentlemanství by neuškodilo. Místo toho jen sprostota!“ čílí se Markéta.

Zde však mohlo také dojít trošku k přeslechu a k jazykové bariéře. Habera totiž použil slovo mrcina, které s „p“ na začátku Čechům připomíná označení pro ženský pohlavní orgán. Jde však v češtině opravdu o mršinu.

I tak dostává Habera pořádně za uši. A dost často. Není divu, patří za nejpřísnějšího kata v celé porotě, a tak se stane, že někdy to už přežene.

Související články

Další články