Paľo Habera (51) to včera v SuperStar přehnal.

Když vychvaloval, že chudý finalista Adam Kukačka (16) může vyhrát celou soutěž, i když je „z nějaké dědiny“, byl opraven dalším porotcem Ondřejem Soukupem (61) s tím, že Kukačka je konkrétně z Brna. Na to Habera ve svém stylu zareagoval: „No veď hovorím“ a tohle neměl dělat.

Ewa Farna (19), které i přes její telecí chování došlo, že Habera přestřelil, mu na místě vytkla, že je zlý, ale to je nic proti tomu, co okamžitě vypuklo na sociálních sítích: „To přehnal, ču…ák jeden vy…anej, kdo si myslí, že je?“ ptal se fanoušek Jaromír přímo na Facebooku soutěže a nadávky neustávaly, tedy až do momentu, kdy si klekla Ewa Farna před vypadnuvším Jardou Smejkalem a alespoň část pozornosti se upřela na ni.

Habera by si však měl dávat pozor na pusu, sám se narodil na vejminku: „Haluzák se narodil v Brezně a bude Brňákům vyprávět něco o vesnici, na kandelábr s nim,“ nebere si servítky fanoušek Komety Brno Martin, který navíc na Facebooku hecuje kamarády z kotle k odvetě.

A má pravdu, slovenské Brezno má šedesátkrát méně obyvatel než Brno, kudy by teď asi měl Paľko projíždět se zvýšenou opatrností.