Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Habera je dítě štěstěny: Půvabná Daniela Peštová předvedla dokonalý dekolt

Zdroj: Profimedia/Instagram
+ Dalších 17 fotografií
Modelka a matka Daniela Peštová již několik let tvoří pár s populárním slovenským zpěvákem a porotcem ze SuperStar Paľo Haberou. Teď momentálně se nacházejí na filmovém festivalu, kde Daniela ukázala již několik kousků ze svého šatníku a u růžových šatů se pořádně odvázala.

Na zahájení karlovarského filmového festivalu se Daniela Peštová připravila opravdu pečlivě a na červeném koberci byla oblečená v bílých krajkových šatech, které zahalily téměř vše. Modelka není typ, který by se vystavoval polonahý, i když její tělo je dokonalé.

Na charitativním večírku nadace AutTalk Kateřiny Sokolové (29) se ale Daniela ukázala v modelu, který se u ní jen tak nevidí. Bledě růžové jednoduché a pohodlné šaty s ozdobami na prsou nebyly samo o sobě nijak odvážné, avšak její hluboký dekolt na sebe doslova strhl pozornost.

Daniela společně s Paľo Haberou podpořili nadaci a dobře se bavili ve společnosti Gabriely Drobové, manažerky Jasminy Alagič.

Mohlo by vás zajímat

Další články