Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Gwyneth Paltrow zveřejnila nahou fotografii: Herečka jí vyděsila vlastní dceru

Gwyneth Paltrow
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
nahota
Gwyneth Paltrow nedávno oslavila 48 let. Svým fanouškům a přátelům v den svých narozenin dokázala, že věk je jen číslo. Pohledná herečka stále vypadá jako sexy dvacítka. Na svých sociálních sítích sdílela nahý snímek. Tím ale překvapila svou dceru Apple (16), která své pobouření neskrývala a pod fotografii napsala matce komentář.

"Tak, jak jsem se narodila," napsala Gwyneth Paltrow (48) k odvážné fotografii, na níž stojí zcela nahá na zahradě. Herečka oslavila už 48. narozeniny, přesto se ale může chlubit tělem bohyně. Na snímku se ale neukázala v celé své kráse a intimní partie zakrývá.

V komentářích jí lidé poblahopřáli k narozeninám a zároveň jí pochválili dokonalé tělo. "Jsi tak krásná a inspirativní žena v mnoha směrech," napsala herečka Courteney Cox (56), známá především z oblíbeného seriálu Přátelé, kde si zahrála Moniku. K ní se přidala také herečka Vanessa Hudgens (31), Paris Hilton (39) nebo zpěvačka Katy Perry (35).

Veřejným odhalením ale Gwyneth pobouřila svou šestnáctiletou dceru Apple, kterou má se zpěvákem Chrisem Martinem (43). "MAMI," napsala šokovaná Apple pod nahou fotografii své matky. Na to ale Gwyneth reagovala jen smíchem.

Aby se půvabná blondýnka udržela v takové formě, musí na sobě tvrdě dřít. Herečka je známá tím, že pravidelně cvičí jógu a zdravě se stravuje. Není proto divu, že se může chlubit tělem dvacítky.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy