Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Gwyneth Paltrow vyrostla dcera: Apple je důkazem, že jablko nepadá daleko od stromu

Gwyneth Paltrow vyrostla dcera: Apple je důkazem, že jablko nepadá daleko od stromu
Zdroj: archiv Gwyneth Paltrow/Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Dcera herečky Gwyneth Paltrow (47) oslavila 16. narozeniny. Slavná kráska své Apple Martin popřála nejen doma, ale i na Instagramu, kde se fanouškům pochlubila nejnovějšími snímky své už skoro skoro dospělé dcery. Dívka, jejíž jméno znamená jablko, je důkazem, že jablko nepadá daleko od stromu a je celá maminka.

Gwyneth Paltrow byla svou dcerou Apple Martin v minulosti sepsuta za to, že si dovolila sdílet její fotky na svých sociálních sítích. Od té doby se tomu vyhýbá jako čert kříži, nyní ale zřejmě dostala povolení a v den jejích 16. narozenin ukázala nejnovější fotky, na kterých jako by pózovala sama mladá Gwyneth.

Apple, kterou má Gwyneth se zpěvákem skupiny Coldplay Chrisem Martinem, nepochybně zdědila půvab po mamince. Stejně jako ona má postavičku jako lusk a obličej jako panenka. Paltrow je na ni velmi pyšná.

Svou lásku k dceři vyjádřila herečka dojemným popiskem, který k fotkám připojila. „Jsi světlo mého srdce, čistá radost. Jsi velmi inteligentní a máš ten nejlepší, suchý a brilantní smysl pro humor. Být tvou mámou je to nejlepší, co se mi kdy přihodilo,“ napsala dojatá Gwyneth.

Soukromí

Apple Martin je známá tím, že si své soukromí velmi střeží. Její účty na sociálních sítích jsou zabezpečené a žádné její příspěvky ani snímky nevidí nikdo, kdo by je dle jejího soudu vidět neměl. Proto v minulosti za zveřejňování svých fotek vynadala i vlastní matce. Na nových snímcích, které Gwyneth zveřejnila, ale Apple vypadá skutečně skvěle, a tak se není čemu divit, že jí dala povolení se o ně podělit se světem.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy