Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Gwyneth Paltrow slaví 48 let: Ukázala maminku, jednu z nejkrásnějších hereček své doby

Herečka Gwyneth Paltrow získala v roce 1999 Oskara za roli ve Weinsteinově filmu Zamilovaný Shakespeare
Zdroj: profimedia
+ Dalších 7 fotografií
NAROZENINY
Gwyneth Paltrow je populární americkou herečkou a zpěvačkou, která byla před sedmi lety časopisem People jmenována nejkrásnější ženou světa. Dnes tato americká kráska slaví své 48. narozeniny, ovšem i ve svém věku vypadá obdivuhodně. Nestárnoucí geny nejspíš zdědila po své slavné matce, taktéž skvělé herečce Blythe Danner, která rozhodně nevypadá na blížící se osmdesátku.

Gwyneth Paltrow na svém e-shopu nedávno začala prodávat svíčky s vůní svých intimních partií nebo orgasmu, a tak okolo ní bylo pořádně rušno. Rodačka z Los Angeles na sebe však přitahuje pozornost dlouhodobě.

Gwyneth Paltrow a krémy na obličej

I když jí za dva roky bude už padesát let, stále vypadá parádně. Vděčí za to i své mámě Blythe Danner, která během své herecké kariéry získala i několik prestižních ocenění. A právě od ní převzala kromě genů i skvělý tip, díky kterému udržuje svou pleť v úžasné formě.

„Tento trik jsem se naučila od mámy – používám noční krém během dne, obě totiž máme suchou pokožku,“ citoval Gwyneth portál dailymail.co.uk. Podle herečky je největším „kouzlem“ výživnost krému, díky čemuž má po celý den hebkou a měkkou pleť.

Tyto rady si vzala k srdci také Gwynethina šestnáctiletá dcera. Ostatně, není se čemu divit, když ví, jaké divy dělá správná kosmetika s její matkou a babičkou. Na e-shopu Goop, který herečka vlastní, prodává kromě svíček se zvláštními vůněmi právě i pleťové krémy.

Oscarová herečka Gwyneth Paltrow

Gwyneth Paltrow, která získala Oscara za film Zamilovaný Shakespeare, na svém e-shopu představila i další produkty. Vrhla se totiž i na kolekci oblečení, a tak se na jejím instagramovém profilu objevila třígenerační fotografie, která získala obrovský ohlas. Byla na ní samotná Gwyneth, její máma i dcera, přičemž na sobě všechny měly šaty z její nové kolekce. Neskutečně jim to seklo a kde kdo by jen těžko hádal, že se na fotografii sešly tři generace žen.

Herecká hvězda z Iron Mana, která si v roce 2018 vzala Brada Falchuka, je podruhé vdaná. Se svým bývalým manželem má ještě čtrnáctiletého syna Mosese. Ze svého soukromí ale moc informací nevypouští a fotografie svých dětí moc často nezveřejňuje, a tak je nechává žít běžným životem. V podcastu Doslova! S Robem Lowem se dokonce přiznala, jak se své děti snažila ochránit před jejím světem. Chtěla, aby vyrůstaly mimo pozornost veřejnosti, což se jí také povedlo. Děti totiž jejím přísným pravidlům rozuměly a dodržovaly je.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy