Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Gwyneth Paltrow přišla po svíčce s vůní klína s další peckou: Pánové, tohle je ideální dárek k Vánocům

Herečka Gwyneth Paltrow získala v roce 1999 Oskara za roli ve Weinsteinově filmu Zamilovaný Shakespeare
Zdroj: profimedia
odlitek
Gwyneth Paltrow (48) rozvířila ohnivé diskuze, když začala prodávat svíčku, která má vonět jako její klín. Nyní se rozhodla na trh přijít s další šíleností, která se ale okamžitě vyprodala a prodejci ji musí doskladnit. Jde o sadu k odlití mužské chlouby. Do odlitku následně stačí zavést přiložený motůrek a pánové tak mohou dát svým drahým polovičkám dokonalou kopii svého mužství, která navíc vibruje. Herečka to považuje za skvělý dárek.

Zatímco jiné celebrity budují svůj byznys prodáváním dekorativní kosmetiky nebo vlastní značky oblečení, Gwyneth Paltrow rozhodně nejde s davem a prodává jeden bizarní kousek za druhým. Po svíčce s vůní jejího klína přinesla na trh i sadu na odlití mužské chlouby.

Sada se okamžitě vyprodala a Gwyneth tvrdí, že jde o dokonalý dárek spojený se zábavou. Muž totiž díky setu vytvoří dokonalou kopii svého rozkroku, která navíc i vibruje. Dámám má takový umělý kamarád udělat velkou radost.

Kontroverze

Silikonová vibrující kopie skutečné chlouby má být podle Paltrow hitem Vánoc a mužům doporučuje, aby především bedlivě sledovali reakce svých partnerek. Zřejmě se budou tvářit o něco lépe, než kdyby dostaly svíčku s vůní hereččina klína.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy