Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Gwendoline Christie ze Hry o trůny se sama navrhla na cenu Emmy, akademie ji skutečně nominovala

+ Dalších 8 fotografií
ocenění
Britská herečka Gwendoline Christie (40), nejlépe známá jako Brienne z Tarthu ze Hry o trůny, je zřejmě v reálu stejně ostřílená jako v seriálu. Své jméno sama navrhla na cenu Emmy a světe, div se, akademie ji skutečně nominovala. Bude tak mít šanci získat ocenění za nejlepší herečku ve vedlejší roli v dramatickém seriálu.

Gwendoline Christie, která se v posledních letech proslavila jako Brienne z Tarthu v seriálu Hra o trůny, sama sebe navrhla na cenu Emmy. Tyto návrhy obvykle zasílají televizní stanice, na nichž jsou seriály vysílány, HBO ovšem její jméno akademii nenavrhlo, a tak se herečka rozhodla vzít vše do vlastních rukou.

Odvaha říct si o to, co si dle svého mínění zaslouží, se Gwendoline vyplatila. Akademie ji totiž na cenu skutečně nominovala, a když jí bude štěstí přát, může si odnést sošku za nejlepší herečku ve vedlejší roli v dramatickém seriálu.

Christie se v populárním seriálu objevila v průběhu druhé série a rychle se stala jednou z nejoblíbenějších postav. V poslední řadě Hry o trůny získala větší a zajímavější dějovou linii, díky které byla ke konci jednou z hlavních hvězd. Zda se jí podaří cenu Emmy skutečně získat, se její fanoušci dozvědí 23. září, kdy proběhne slavnostní předávání.

Mohlo by vás zajímat

Další články