Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Gwen Stefani se v 51 letech podruhé vdala: Z jejího dekoltu přecházel zrak

Gwen Stefani se v 51 letech podruhé vdala: Z jejího dekoltu přecházel zrak
Zdroj: Profimedia
+ Další 2 fotografie
Svatba

Americká zpěvačka Gwen Stefani (51) se podruhé provdala. Vzala si za muže country zpěváka Blakea Sheltona (45). Své ano si řekli před oltářem na Sheltonově ranči v Oklahomě. Muzikant pro tyto účely nechal vybudovat dokonce i kapli. 

Gwen Stefani si naplánovala svatbu s Blakem Sheltonem na třetího července, tedy den před svátkem Dne nezávislosti. Ačkoli u celebrit bývá běžná opuletní svatba, hudební pár zvolil komornější obřad. Jako místo pro svůj velký den si tak vybrali Shletonův ranč, na který pozvali pouze nejbližší přátele a rodinu.

Kapli si Shelton postavil sám

„Blake postavil svatební kapli sám na pozemcích svého ranče v Oklahomě. Má být upřímnou poctou jejich lásce,“ uvedl pro magazín US Weekly zdroj blízký zpěvákovi. Pár se tak nemusel vydávat do kostela a všechno měli přímo na ranči.

Ačkoli se nejednalo o svatbu obřích rozměrů, Stefani rozhodně nepodcenila výběr svatebních šatů. Pro svůj velký den zvolila bílé šaty od návrhářky Very Wang, ve kterých to zpěvačce náramně seklo. Z jejího dekoltu přecházel zrak. A co teprve když si v noci odepla dlouhou sukni a pařila v bílých kozačkách.

Stefani zpěváka zachránila

Hvězdný pár se dal dohromady v roce 2015, kdy oba zasedli v porotě soutěže The Voice. Tehdy byla Stefani už v manželství s Gavinem Rossdalem, to ale zkrachovalo, když si zpěvačka začala notovat právě se Sheltonem. „I když máte pocit, že věci už nemohou být horší a že nezvládnete další den, nikdy nevíte, co vás čeká za rohem, může vás to zachránit. Přesně to se stalo mně,“ zavzpomínal na osudové setkání Shelton.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy