Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Gwen Stefani (50) neumí stárnout s grácií: Kvůli plastikám ji nikdo nemohl poznat

Gwen si už není moc podobná.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
kritika
Zpěvačka Gwen Stefani (50) bojuje proti stárnutí všemi možnými prostředky. Jelikož už překročila hranici padesátky, nechává si zřejmě svůj obličej pravidelně vylepšovat. Toho si už ale všimli i její fanoušci, kterým se upravená Gwen příliš nezamlouvá. Blonďatá zpěvačka si je totiž podobná čím dál méně...

Gwen Stefani se naposledy objevila na předávání cen Grammy, kde doslova šokovala svým vzhledem. Trojnásobná maminka vypadá podezřele mladě. Nejen že je až příliš hubená, její tvář už zdaleka nepřipomíná tu Gwen, kterou všichni známe.

Nikdo ji nepoznal

Napíchané rty měla Gwen vždy, ale pod rudou rtěnkou to nikdy nebylo tolik vidět. Proto když na slavnostní večer zvolila nude líčení, málokdo ji poznal. Zpěvačka není jediná, která se nechává upravovat pomocí plastik. Málokterá celebrita ale odhadne, kdy má s chirurgickými vylepšováky přestat. A to je přesně případ oblíbené americké zpěvačky.

Gwen po rozvodu s manželem Gavinem Rossdalem už přes čtyři roky randí s muzikantem Blakem Sheltonem, se kterým se o víkendu na červeném koberci v Los Angeles ukázala. Gwen už dávno nepatří k sexsymbolům amerického šoubyznysu, měla by si ale uvědomit, že není nic špatného na tom, když žena stárne s grácií a úctou k přirozenosti.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy