Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Gulaši vrací úder a milenku má rok! DETAILY O NEVĚŘE! Vlaďko Erbová, toto nečti

+ Dalších 16 fotografií
nevěra
Bylo otázkou, kdy to celé praskne. O tom, že vztah mezi Vlaďkou Erbovou (37) a Michalem Gulašim (32) není ideální, si už dlouho šušká celé Brno. A nyní se hovoří o tom, že Gulaši má novou lásku a s Erbovou je už jen ze zvyku. Máme podrobnosti o tom, co se děje v Brně.

Modelka Vlaďka Erbová (37) má za sebou několik bouřlivých vztahů. Nyní se zdálo, že je velmi spokojená v Brně po boku hokejisty Michala Gulašiho. O pět let mladší hokejista je rodinný typ a vychovává děti, které si Erbová přivezla do Brna z předchozích vztahů.

Jenže nyní se nad Brnem zatahují mračna. Už dlouho se šuškalo o tom, že Erbová a Gulaši si nejsou zcela věrní. A první informace prosákly i mimo hokejovou kabinu brněnské Komety. Gulaši nakonec přiznal, že se něco děje.

„Nezlobte se, po celou dobu vztahu s Vlaďkou jsem se držel v ústraní a nevyjadřoval se k ničemu. Rozchod v našem vztahu určitě nehledejte. Nejsem sice hrdý na své přešlapy, ale jsou věci, na které nedlužím odpovědi vám ani veřejnosti, maximálně své partnerce. Vše bychom si rádi vyřešili v soukromí, které prosím respektujte. Více se k vašim otázkám nebudu vyjadřovat,“ napsal Gulaši do redakce webu expres.cz, který na zahýbání upozornil.

Jenže nyní to vypadá, že máslo na hlavě nemá jen Gulaši. Ten prý pouze reaguje na něco, co rozjela Erbová. „Je to karma. Vrátilo se jí něco, co sama dělá. Tady v Brně se ví, že Michal není úplně spokojený s tím, jak se Vlaďka chová. Takže si našel holku, která je fajn a je v pohodě. A trvá to už skoro rok. Divím se, proč Erbovou neopustil, ale asi ho tam z části pořád něco drží. Možná má rád ty děti a nechce je zklamat. Ale nakonec soužití s Vlaďkou stejně bude muset řešit,“ uvedl zdroj z Brna.

Zdá se, že tedy v Brně rozhodně nebude nuda. První slova Vlaďky Erbové najdete zde.

Mohlo by vás zajímat

Další články